O nas

Naszym podstawowym produktem są stojaki drewniane jednorazowe do transportu okien i szyb zespolonych które produkujemy nieprzerwanie od 2008 roku , w tym też roku nasz produkt został poddany badaniom nośności w Centralnym Ośrodku Badań Opakowań Drewnianych.

Kierunek rozwoju naszej firmy to wynik potrzeb rynku oraz możliwości jakie posiadamy czy doświadczenia które sprawia, że nasi klienci nie muszą się obawiać złego czy nieterminowego wykonania zlecenia. Wykonujemy też usługi dla odbiorców indywidualnych. Wszyskie takie usługi są indywidualnie opracowywane i wykonane przez nas od projektu aż do realizacji.

Wykonywane u nas produkty są oznakowane w widoczy sposób za pomocą stempli zawierających Numer Certyfikatu IPPC oraz Europejski Numer firmy profesjonalnej. Ubiegamy się również o wdrożenie Certyfikatów Unijnych związanych z Łańcuchem Dostaw drewna oraz związanych z tym oznakowań produktów w międzynarodowym sytemie.

Nasze stojaki są produkowane z tarcicy 4 klasy co pozwala zamienić ją w produkt pełnowartościowy tym samym przyczyniając się do ograniczenia wycinki lasów. Opakowanie okien w taki sposób przyczynia się do zmniejszenia ilości przejazdów samochodów ciężarowych, które nie muszą wracać po puste stojaki, jak to jest w przypadku stojaków metalowych.

Skupiamy się na produkcji dla firm przemysłowych w zakresie produktów o jakich można przeczytać w naszej ofercie. Firmy, które złożą w naszej firmie zamówienie muszą zawsze zaakceptować nasze warunki sprzedaży. Zapewne kolejne lata przyniosą nam nowe wyzwania, miejmy nadzieję, że będzie to dalszy wzrost produkcji i stabilizacja.