SI PLUS strona główna

Stojaki do transportu okien i szkła

Stojaki do transportu okien i szkła produkujemy nieprzerwanie od roku 2008. Konstrukcja stojaków została wymyślona przez nas w związku z potrzebami rynku na produkt który by umożliwił transport okien i pozostawienie ich razem ze stojakiem u odbiorcy za granicą, tak aby wyeliminować dodatkowy transport stojaków jak jest to przy stojakach metalowych.

Stojaki drewnaine są produktem ekologicznym ponieważ eliminują dodatkowe przejazdy samochodów ciężarowych a także do ich produkcji jest wykorzystywany materiał gorszej jakości. Dzięki wymyślonej przez nas konstrukcji zostaje stworzony pełnowartościowy produkt.

Wygodne rozwiązanie

Naszych odbiorców zachęcamy aby odsprzedawali klientom stojaki jako koszt opakowania. Dzięki temu stojaki stają się ważnym elementem systemu logistycznego naszych odbiorców. Zakupione stojaki nie powinny być dodatkowym kosztem ale powinny stanowić mocny argument dla marketingu firm.

Klient który przekona się o tym jak bardzo jest to wygodne rozwiązanie na pewno chętnie zapłaci za stojaki. Spakowane stojaki trafiają bowiem na budowę załadowane oknanmi często w taki sposób, że mogą być podawane bez rozpakowania na określone piętra. Jest to ogromna oszczędność czasu, robocizny i pracy sprzętu.

Załadunki można dowolnie konfigurować przy czym pakowanie okien i szyb może się już odbyć w zakładzie produkującym okna, opatrując stolarkę odpowiednimi naklejkami według wskazań klienta. Stojaki wykonujemy zgodnie z potrzebami, klienta według jego zamówienia. Wykonujemy różne wymniary, różne typy stojaków w tym stojaki IPPC oraz stojaki do transportu morskiego.

Mini galeria